Jest mi bardzo miło zaprosić Państwa (Klientów Elpiano) jako występujących oraz wszystkich Państwa jako gości na koncert Elpiano, który odbędzie się 25 września 2026r. w Warszawie (dokładną lokalizację podam z najbliższych tygodniach). Termin podaję z dużym wyprzedzeniem, tak by przez wakacje mogli Państwo przygotować wybrany przez siebie utwór i zaprezentować go podczas koncertu. :)
Zapraszam serdecznie zarówno osoby zupełnie początkujące, jak i bardziej zaawansowane. By zobaczyć poprzednie koncerty Elpiano - proszę kliknąć tutaj.
Tak jak w poprzednich edycjach - Państwa wykonanie będzie nagrywane i jeśli wyrażą Państwo zgodę, to następnie zostanie ono upublicznione na kanale Youtube i na blogu Elpiano.
Osoby, które chciałyby wystąpić na koncercie, proszę uprzejmie o przesłanie emaila wraz z podaniem utworu, który planują Państwo wykonać. Zachęcam gorąco do wzięcia udziału w koncercie, z doświadczenia wiem, że jest to niezwykłe przeżycie, dające zarówno wiele satysfakcji, jak i ogromną radość! :)
Serdecznie zapraszam!