Inspirujemy do nauki gry na pianinie poprzez tworzenie filmów edukacyjnych na YouTube, tworzenie bloga Elpiano, sprzedaż pianin cyfrowych oraz kursu nauki gry już od 2009 roku. Nasze filmy na YouTube zostały obejrzane aż 3,5 miliona razy. Odbyło się 9 edycji koncertów Elpiano.

Pomagamy korzystać z pełni możliwości pianin cyfrowych

Oferujemy pianina najlepiej dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Pomagamy wybrać pianino i poznać jego wszystkie możliwości. Dbamy o przekazanie Klientowi wiedzy o pianinach cyfrowych. Inspirujemy do gry przez wspólne występy i spotkania muzyczne.

Oferujemy pianina cyfrowe, które są najwyższej jakości

Jesteśmy przekonani o najwyższej jakości pianin, które oferujemy naszym Klientom. Jakość instrumentów, ich możliwości techniczne oraz dbałość o szczegóły są podstawą wszystkiego, co robimy.

Wierzymy, że:

  • Jakość jest nadrzędna. Dobry instrument to jakość wykonania. Oferujemy doskonałe pianina.

  • Obsługa Klienta ma znaczenie. Nasi Klienci określają nas jako pomocnych, służących profesjonalnym wsparciem. Dokładamy wszelkich starań, by zasługiwać na tę reputację każdego dnia.

  • Pianina powinny być w dostępnej cenie. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz możliwość wynajmu z wykupieniem. Opcja ta pozwala na rozłożenie opłat w czasie.

  • Dobry produkt to taki, z którego się korzysta. Zapewniamy szkolenia o możliwościach pianin cyfrowych. Zachęcamy do rozwoju muzycznego przez wspólne koncerty i spotkania z zawodowymi muzykami.

O pianinach i o firmie Elpiano:


Kontakt z Elpiano:

email: elpiano@elpiano.pl

telefon: (+48) 502-288-627

Dane Elpiano:

  • NIP: 521-311-81-94

  • REGON: 141787918

Dane do płatności przelewem: 

Numer konta bankowego Elpiano do przelewu: 19 1140 2004 0000 3702 6087 9432
Al. Komisji Edukacji Narodowej 93, 02-777 Warszawa