Zapraszam do wyboru pianina najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb:

Każdy model Elpiano jest doskonałej jakości. Jednak każdy Klient ma inne oczekiwania. Zapraszam do wyboru właściwego dla siebie pianina.

Cechy wspólne wszystkich modeli Elpiano:

  • pełna (88 klawiszowa), dynamiczna klawiatura młoteczkowa
  • regulacja twardości klawiatury (funkcja TOUCH)
  • 128 brzmień (głosów) General Midi
  • efekty: Reverb, Chorus, Layer (Dual), Split oraz transpozycja i tuning
  • nagrywanie w pamięci pianina
  • 2 wyjścia słuchawkowe, metronom, 3 pedały, midi in/out

Główne różnice między pianinami:

PORÓWNANIE DPR-1650 SLP-210 SLP-250H DPR-3500
CENA (Z VAT) 2490 zł 2690 zł 3690 zł 5290 zł
POLIFONIA GŁOSY 64 81 256 256
TYP KLAWIATURY NHA New RHA ARHA-I, Ivory Drewniana, ARHA-3W, Ivory
FUNKCJA EDUKACYJNA Tak Tak Tak Tak
AKOMPANIAMENT RYTMY 40 Brak Brak 80
ILOŚĆ BRZMIEŃ 128 GM 18 + 128 GM 10 + 23 10 + 128 GM
WYŚWIETLACZ 3-cyfr. LED Brak Brak Ekran LCD
NAGRYWANIE 2 ścieżki 2 ścieżki 1 ścieżka 2 ścieżki, USB
FUNKCJA PÓŁ-PEDAŁU FORTE Brak Brak Tak Tak
GŁOŚNIKI 2 x 15W 2 x 12W 2 x 15W 2 x 50W
KOLOR ciemny brąz ciemny brąz lub biały ciemny brąz ciemny brąz lub biały

Na co warto zwrócić uwagę?

Model DPR-1650 oferuje doskonałą jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. To doskonałe pianino dla początkujących oraz średniozaawansowanych pianistów: model ten posiada dynamiczną klawiaturę młoteczkową, z możliwością regulacji twardości klawiatury oraz piękne, naturalne brzmienia Grand Piano. Dodatkowo pianino oferuje rozbudowane możliwości techniczne, m.in. funkcję edukacyjną oraz opcję akompaniamentu i rytmów. Opcja ta umożliwia automatyczne dodawanie rytmu do granej melodii. Dzięki akompaniamentowi nawet dość proste melodie mogą wydać się zaawansowane i ciekawe. Inne bardzo ważne możliwości modelu DPR-1650 to nagrywanie i odtwarzanie zagranych utworów na pianinie, wejście liniowe oraz na USB, opcja podziału klawiatury pozwalająca na grę jednocześnie na dwóch instrumentach i wiele innych.

Model SLP-210 to nowość w ofercie Elpiano, pianino doskonałe dla początkujących i średniozaawansowanych pianistów. Pianino o mechanice klawiatury zdecydowanie lepszej niż większość pianin w tej cenie, z dobrym odskokiem klawisza i możliwością pogłębiania dźwięku. Klawiatura pełna, dynamiczna, młoteczkową, z możliwością regulacji twardości klawiatury oraz piękne, naturalne brzmienia Grand Piano. Dodatkowo pianino oferuje rozbudowane możliwości techniczne, m.in. funkcję edukacyjną, opcja podziału klawiatury pozwalająca na grę jednocześnie na dwóch instrumentach i wiele innych. Jeżeli akompaniament nie jest dla Państwa kluczowy, to w cenie do 3000zł gorąco polecam ten model.

Model SLP-250H to pianino o dyskretnym wyglądzie (bez licznych przycisków) oraz o wielu możliwościach. Model SLP-250H oferuje aż 256 głosów polifonii, opcję pół-pedału oraz funkcją edukacyjną. Jest to pianino dla pianistów na każdy etap gry, głównie do gry muzyki klasycznej. Pianino to ma doskonałą, głęboką, młoteczkową klawiaturę, klawisze pokryte imitacją kości słoniowej, piękne brzmienie. Większość funkcji pianina SLP-250H wybierana jest za pomocą klawiszy pianina, bez dużego panelu z przyciskami, dzięki czemu pianino również z wyglądu przypomina pianino tradycyjne. Ze względu na kompaktowy kształt, pianino zajmuje mniej miejsca oraz jest lżejsze od innych naszych modeli.

Pianino DPR-3500 ma klawiaturę i brzmienie niezmiernie zbliżone do wysokiej klasy pianina klasycznego. Pianino ma drewnianą klawiaturę, typu Ivory Touch, odzwierciedlającą grę na klawiszach z kości słoniowej. Klawiatura jest dynamiczna, ważona, młoteczkowa, z potrójnym systemem czujników pod klawiaturą, przez co doskonale reaguje na najdrobniejsze niuanse w sposobie wydobycia dźwięku. Polifonia wynosi aż 256 głosów. Dużym plusem jest funkcja edukacyjna. Rozbudowany system auto-akompaniamentu oferuje ponad 80 podkładów muzycznych. Cztery głośniki o całkowitej mocy 2x50W doskonale przekazują głębię dźwięku oraz odcienie brzmieniowe wykonywanych utworów. Model DPR-3500 ma najbardziej nowoczesną i zaawansowaną mechanikę oraz elektronikę w ofercie Elpiano oraz u producenta naszych pianin, firmy Dynatone.

 

Aby kupić pianino, kliknij tutaj.

Kontakt z Elpiano:

email: elpiano@elpiano.pl

telefon: (+48) 502-288-627