Wynajem pianina cyfrowego

Wraz z rozpoczęciem wakacji otrzymuję dużo zapytań o wynajem pianina - zapraszam do przeczytania poniższego wpisu, z pewnością odpowie on na większość z Państwa pytań :)

Czy pianino wynajmowane jest pianinem nowym?

W ofercie wynajmu Elpiano mamy przede wszystkim pianina nowe. Ceny na stronie Elpiano dotyczą pianin całkowicie nowych, objętych 24 miesięczną gwarancją.

Czy możliwe jest, by pianino wynajmowane na kwartał zatrzymać na dłużej lub zakupić potem po niższej cenie?

Tak, standardowa oferta Elpiano, pozwala zarówno na przedłużenie okresu wynajmu na kolejne kwartały, jak również na wykupienie pianina po niższej cenie.

Jeśli będą Państwo chcieli przedłużyć wynajem, wówczas opłata za kolejne kwartały jest niższa o 200zł w porównaniu z pierwszym kwartałem najmu.

Drugą możliwością jest wykupienie pianina na własność, przy dopłaceniu brakującej kwoty do ceny pianina. Wcześniej zapłacona rata za wynajem pianina jest odejmowana od ceny zakupu pianina, należy jednak pamiętać, że pobieramy opłatę 199zł z tytułu tej opcji. Czyli jeśli decydują się Państwo początkowo wynająć pianino, a potem wykupić, to w sumie opłata za pianino jest o 199zł wyższa w porównaniu z ceną zakupu (bez wynajmu), plusem jest jednak odroczenie tej płatności z czasie.

Trzecia opcja (nieoficjalna ;) ) jest taka, że jeżeli po pierwszym kwartale nie mogą Państwo zdecydować się na zakup, a równocześnie chcą zachować tę możliwość wykupienia pianina w przyszłości, to wówczas z pewnością możemy ustalić przedłużenie opcji wynajmu o kolejny kwartał wraz z zachowaniem opcji wykupienia po kolejnym kwartale najmu.

Czy jest możliwość wynajęcia pianina używanego po niższej cenie?

Teoretycznie jak najbardziej taka możliwość jest. W praktyce jest to zależne od tego, czy akurat mamy w magazynie używane pianino. Jeśli mamy - są to prawie zawsze pianina prawie nowe, czyli po 1 kwartale używania, w idealnym stanie. Oferujemy je w niższej cenie - jest to cena taka jak w przypadku najmu na kolejne kwartały, czyli w zależności od modelu w granicach od 490zł do 690zł. Dodatkowo pobierana jest kaucja zwrotna, zgodnie z cennikiem na stronie. Proszę więc śmiało dzwonić i pytać o dostępność tańszych, używanych pianin - w tym momencie mamy kilka sztuk, więc zapraszam :)

Czy jest możliwość wynajęcia pianina na krótszy okres aniżeli cały kwartał?

W takich przypadkach staramy się dostosować do potrzeb Klienta, jednak cena za wynajem na okres krótszy nie jest niestety dużo niższa od ceny najmu na kwartał. Zawsze jednak znajdujemy odpowiednie rozwiązanie, więc zapraszam również wówczas, gdy chcą wynająć Państwo pianino na kilka tygodni.

Posted on July 2, 2013 .