Koncert Elpiano - 16 listopada 2013 r. - zapraszam!

Jest mi bardzo miło zaprosić Państwa na koncert Elpiano, który odbędzie się w sobotę, 16 listopada 2013 r. o godzinie 11. Koncert będzie miał miejsce w Warszawie, przy ul. Szpitalnej 5 w herbaciarni t-Bar

Oto szczegóły koncertu:
Będzie to koncert - audycja trwająca około 1 godziny, podczas której wystąpi około 6-8 osób. Osoby występujące to głównie klienci Elpiano, o różnym stopniu zaawansowania gry. Każdy zagra 1 lub 2 utwory - utwory klasyczne lub dowolne.

Dodatkową atrakcją dla występujących jest fakt, że ci występujący, którzy wyrażą na to zgodę, będą nagrywani, a nagranie to będzie umieszczone na blogu Elpiano. Następnie będzie też można wybrać najlepszego wykonawcę, w głosowaniu internetowym. Nagrodą będą bilety do Filharmonii.

Uczestnictwo w koncercie jest bezpłatne - zapraszam serdecznie Państwa oraz Państwa znajomych. Wśród najmłodszych sluchaczy rozlosowane będą specjalne nagrody.

Jeśli planują Państwo przyjść, uprzejmie proszę o przesłanie emaila z informacją (email: elpiano@elpiano.pl ) Zapraszam też do dołączenia do grona występujących - jeśli Państwo lub Państwa Najbliżsi zdecydują się na występ, to proszę o kontakt.

Zapraszam!

Posted on October 29, 2013 and filed under Koncerty Elpiano.