Koncert Elpiano 26 listopada godz. 10 - zapraszam!

W sobotę, 26 listopada 2011r. o godzinie 10 w kinie Luna, sala A, odbędzie się koncert Elpiano i Szkoły Muzycznej ARTE.

Podczas koncertu wystąpią klienci Elpiano oraz uczniowie zaprzyjaźnionej szkoły muzycznej Arte - Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia "ARTE". Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia ARTE istnieje od września 2010 roku, mieści się na warszawskim Ursynowie przy ulicy Hirszfelda 11. Mimo krótkiego stażu, Szkoła może pochwalić się wieloma osiągnięciami, m.in. nagraniem płyty dla wydawnictwa Nowa Era, wyróżnieniem w konkursie piosenek o Warszawie, a ostatnio udziałem w koncercie transmitowanym przez TVP 1 z okazji XI dni papieskich. A największym osiągnięciem jest fakt, że dzieci ze Szkoły Muzycznej ARTE grają coraz lepiej i sprawia im to przyjemność :)

Każdy z występujących zagra 1 lub 2 utwory - klasyczne lub kolędy.

Wystąpienia będą nagrywane i umieszczone na blogu Elpiano. Następnie w głosowaniu internetowym będzie też można wybrać najlepszego wykonawcę. Nagrodą będą bilety do Filharmonii.

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcieliby posłuchać pięknych wykonań muzyków o różnym stopniu zaawansowania gry. Chętnych proszę o email lub telefon, bym mogła przekazać bezpłatne bilety. W przypadku zakupu biletu w dniu koncertu cena wstępu to 15zł.

Koncert rozpocznie się 26 listopada o godz. 10 w kinie Luna, sala A, w Warszawie, ul. Marszałkowska 28.

Serdecznie zapraszam!

Posted on November 18, 2011 and filed under Koncerty Elpiano.