Oferujemy doskonałe pianina cyfrowe dla każdego etapu gry. Pianina można kupić lub wynająć, również z opcją wykupienia. Pianina Elpiano są wyprodukowane przez największego producenta pianin cyfrowych w Korei Południowej. W Polsce sprzedajemy je od 8 lat, zyskując wielu zadowolonych i oddanych klientów (oto ich opinie).

Poniżej znajdziecie Państwo podsumowanie, które pianino najlepiej wybrać do poszczególnego etapu gry:

Model Cena Dla kogo?
DPR-1650 2,490zł Dla początkujących i średniozaawansowanych, zarówno do gry muzyki klasycznej jak i rozrywkowej (dostępna opcja akompaniamentu).Tylko 690 zł kwartalnie w formie wynajmu z wykupieniem, bez formalności.
SLP-250H 3,690zł Następca modelu DPS-9H, ze zwiększoną ilością głosów polifonii, półpedałem, funkcją edukacyjną. Dla pianistów na każdy etap nauki gry, głównie do gry muzyki klasycznej: doskonała, głęboka, młoteczkowa klawiatura, klawisze pokryte imitacją kości słoniowej, piękne brzmienie. Raty kwartalne 790 zł w formie wynajmu z wykupieniem, bez formalności.
DPR-3500 5,290zł Dla profesjonalistów: pianino, na którym gra się jak na fortepianie akustycznym, z drewnianą klawiaturą i niezwykłymi efektami, które pozwalają na wrażenie gry na instrumencie akustycznym, m.in.: rezonans strun, wybrzmienie alikwotów, regulacja odgłosu młoteczka. Dodatkowo dostępne liczne opcje dla tworzenia muzyki rozrywkowej. Raty kwartalne 990 zł w formie wynajmu z wykupieniem, bez formalności.

Szczegółowe porównanie modeli, kliknij tutaj.

Modele pianin cyfrowych Elpiano:

DPR-1650 w cenie 2490zł

690zł kwartalnie dla wynajmu z wykupieniem

Model DPR-1650 to doskonałe pianino dla początkujących oraz średniozaawansowanych: posiada naturalne brzmienie, dynamiczną, młoteczkową klawiaturę, funkcję edukacyjną, auto-akompaniament w 40 rytmach i wiele niezwykłych możliwości! By poznać specyfikację, kliknij tutaj.

SLP-250H w cenie 3690zł

790zł kwartalnie dla wynajmu z wykupieniem

Pianino dla tych, którzy szukają pianina cyfrowego jak najbliższego do prawdziwego, akustycznego pianina. Model SLP-250H posiada klawiaturę ważoną, młoteczkową, dynamiczną, typu Advanced Real Hammer Action I (ARHA-I). Klawisze typu "Ivory touch". Polifonia 256 głosów wyróżnia pianino w tej cenie. Ogromnym plusem jest funkcja edukacyjna oraz opcja pół-pedału. Ze względu na kompaktowy kształt, pianino zajmuje mniej miejsca oraz jest lżejsze od innych naszych modeli. By poznać specyfikację, kliknij tutaj.

DPR-3500 w cenie 5290zł

990 kwartalnie w formie wynajmu z wykupieniem

Pianino najwyższej klasy: z drewnianą, 3-czujnikową klawiaturą typu "Ivory Touch", polifonia 256 głosów, funkcja edukacyjna, 9 poziomów twardości klawiatury, auto-akompaniament z 80 rytmami, opcja półpedału, liczne ustawienia dla pianistów (efekt rezonansu, alikwotów, odgłosu młoteczka) i wiele niezwykłych możliwości. By poznać specyfikację, kliknij tutaj.

Wynajem pianin z opcją wykupienia:

Modele Elpiano dostępne są w formie wynajmu z opcją wykupienia: czyli można wynająć pianino na kwartał, by przekonać się o słuszności zakupu. Po kwartale można pianino oddać lub wykupić (opłata za wynajem zostanie odjęta od ceny zakupu, dodatkowa opłata administracyjna to 194zł).

Więcej o opcji wynajmu z wykupieniem - kliknij tutaj.

Oferujemy też ławy do pianina:

ZAPRASZAMY - WYPRÓBUJ PIANINO W SALONIE!

Zakupu pianina można dokonać w następujący sposób:

lub

  • dokonać przelewu poza stroną i poinformować nas o tym emailem lub telefonicznie
    • numer konta bankowego Elpiano do przelewu:

Cennik pianin:

DPR-1650 SLP-250H DPR-3500
Odbiór osobisty 2490 zł 3690 zł 5290 zł
Dowóz na terenie Warszawy 2570 zł 3770 zł 5370 zł
Dowóz poza Warszawę 2690 zł 3890 zł 5490 zł

Transport pianina realizowany jest w ciągu 2 - 3 dni roboczych. Transport jest w 100% bezpieczny, odbywa się bez żadnego przeładunku. Przed wysyłką pianino jest sprawdzone, a następnie zawożone bezpośrednio do Klienta. Na czas transportu, pianino jest ubezpieczone.